GMMOBILE

Programowenie C++,C#, JAVA

Konsultacje SEO

Preferując uczciwe podejście do klienta nie obiecujemy osiągnięcia pierwszej dziesiątki wyników Google przy wprowadzaniu dowolnej frazy. 

 Możemy jedynie obiecać dołożenie wszelkich starań aby witryna trafiała do osób najbardziej zainteresowanych produktem czyli takich którzy szukają informacji konkretnych.  Wielu twórców stron zapomina o treści araz jakości technicznej strony skupiając się na warstwie estetycznej która jest ważna jednak nie koniecznie wspiera wyszukiwanie.

Zobacz więcej

Analiza procesów IT

Różnorodności systemów które spotykamy u naszych klientów może spełniają oczekiwania w pewnym zakresie - realizacji celu jednak nie zawsze są użyteczne. Aktualna informacja jest obecnie największym dobrobytem dobrze zarządzanych firm. Będąc programistami o bardzo szerokim spojeniu na zagadnienia techniczne oferujemy wykonywanie usług mających na celu optymalizację procesów analitycznych i przetwarzania danych w taki sposób aby wyniki uzyskiwać w akceptowalnym tak aby nie były one przestarzałe zanim zostaną utworzone (i tym samy stały by się bezużyteczne) .

Zobacz więcej

Indywidualne proJEkty

Projektujemy aplikacje na platformach: JAVA, C#, Delphi, C++, PHP, ORACLE, MySQL, MSSQL … 

Uczestniczymy w wielu różnorakich projektach, z różnych dziedzin, handlu, administaracji, produkcji, dystrybucji dla zapwnienia oczekiwanego skutku angażujemy użytkowników od początku i korzystamy z ich wiedzy podczas trwania projektu. W naszych projektach wspólnie z klientem przed przystąpieniem do projektu określamy cele i sposób działania rozwiązania jasno określającą wizje projektu.

Zobacz więcej


programowanie.

Dlaczego my

Rynek informatyczny jest bardzo mocno „oblegany” jakie jest więc miejsce naszej firmy w tym rynku. W naszych działaniach staramy się szukać nowych rynków, niespotykanych zastosowań rozwiązań i tworzyć nowe produkty dla zajęcia coraz nowszych obszarów informatyki. Trudno w takim przypadku mówić o konkurencji która nie podejmuje działań w obszarach nieznanych

Nowe programy

Nie boimy się tworzyć nowych rozwiązań.
W dobie powszechnego Internetu za opinią Manfreda Spitzera poprzez łatwość dostępu do dowolnej informacji rozleniwiamy swój umysł w prowadząc się we wtórną "Cyfrowa Demencję". Większość obecnych firm rynku informatycznego nie znajdując rozwiązania w Internecie porzuca zagadnienie jako nieopłacalne lub niemożliwe do wykonania. Posiadmy dużą wiedzę i doświadczenie dzięki czemu dostarczamy zawsze autorskich rozwiązań.

USługi

Usługi konsultacji i serwisu IT

W naszej ofercie świadczymy usługi serwisowe pozwalające rozwiązywać również problemy aplikacji innych producentów i dostawców.
W naszych działaniach/działaniach z klientem staramy się aby przekazywane informacje były możliwie czytelne stosujemy zawsze język komunikacji zrozumiały, aby nikt nie bał się pytać. Koszty usługi ustalane są po zapoznaniu się z zagadnieniem i nigdy nie uciekają poza uzgodnienia

Analiza przed działaniem

Nawet przed złożonym działaniem jakim jest programowanie starmay sie przedstawić w kilku prosto zdefiniowanych kryteriach (nie koniecznie posiadając szczególną wiedzę informatyczną):

Działanie